+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Шевченка, 317

79032, УкраЇна, м. Львів

09:00 - 19:00

без вихідних

Фасади зі сталі COR-TEN

 Статті та новини    

Фасади зі сталі COR-TEN – безпрограшний варіант для того, щоб зробити Вашу будівлю впізнаваною та сучасною!

І хоча кортенівська сталь – досить новий продукт на українському ринку, але саме це й робить її чудовим варіантом для влаштування фасадів офісних, житлових чи промислових будівель.

Завдяки своєму незвичному вигляду, будівлі із фасадами з кортенівської сталі беззаперечно стають центром уваги:

фасади із COR-TEN

  • Готелі отримують додаткових гостей, які хочуть оселитись у такій незвичній будівлі;
  • Офісні будівлі не мають вакантних площ, оскільки мати офіс у будівлі з кортену хоче будь-яка сучасна компанія;
  • Ресторани отримують додаткових відвідувачів, а фасад перетворюється на суцільну фотозону;
  • Елементи фасаду на житлових будівлях перетворюються на центр уваги кожного гостя чи відвідувача;

Також врахуйте, що завдяки властивостям кортенівської сталі, Ваша будівля буде змінювати свій вигляд з плином часу! Такого ефекту Ви не досягнете більше ні з яким матеріалом.

Завдяки тому, що сталь COR-TEN доступна на ринку в широкому діапазоні товщин та у різних форматах, фасади із кортенівської сталі можна спроєктувати та виготовити будь-якого типу – у вигляді листів, у вигляді касет (вентильований фасад), у вигляді перфорації чи інших декоративних елементів.

Оптимальним варіантом для влаштування фасаду є використання холодновальцьованих листів COR-TEN A товщиною 1,5 – 2 мм. Такі листи є найкращими з точки зору рівномірності патинування та співвідношення жорсткість/вага/ціна. Звичайно, що товщина сталі підбирається залежно від типу підконструкції, на яку буде монтуватись фасад, розмірів кожного фасадного елементу та його конструктиву.

Адже якщо фасадні елементи є невеликого розміру або мають досить складну геометричну форму з ребрами жорсткості, в такому випадку можна розглядати застосування сталі кортен товщиною 1 мм, що дасть можливість і знизити вагу фасаду і зменшити ціну.

фасади із COR-TEN

ВАЖЛИВО! Виробник сталі COR-TEN не рекомендує використання листів товщиною менше ніж 1 мм для влаштування фасадів будівель.

Не можна сказати, що на ринку суттєво переважає якийсь один із типів фасадів з кортенівської сталі – кожен варіант по-своєму неперевершений та широко використовується в залежності від типу будівлі та її архітектурних особливостей.

Ще однією перевагою фасадів зі сталі кортен є їхня довговічність та невибагливість. Після монтажу, фасад не потребує жодних експлуатаційних витрат протягом всього строку служби. А характеристики кортенівської сталі дозволяють служити такому фасаду десятки років.

фасади із COR-TENТермін служби фасадів зі сталі COR-TEN настільки великий, що станом на сьогодні навіть не можна впевнено сказати, яким є цей максимальний термін – адже від моменту початку використання кортенівської сталі в проєктуванні фасадів пройшло близько 60 років і перші будівлі успішно експлуатуються по сьогоднішній день без жодних проблем.

Що стосується можливих нюансів проєктування чи використання кортенівської сталі в фасадах, то тут немає якихось особливих таємниць – звертайтесь до нас і ми в деталях розповімо Вам все, що стосується особливостей використання цього матеріалу. Попередньо Ви можете ознайомитись із деякими особливостями проєктування фасадів із кортенівської сталі тут.

 

Наша компанія може запропонувати Вам не лише поставку листової кортенівської сталі для фасадів, але й виготовлення будь-яких фасадних елементів, таких як касети, карнизи тощо.

 

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!