+380 50 727 92 56

info@cor-ten.in.ua

Каталог

Шановні колеги!Каталог кортен

Тут Ви можете завантажити презентаційний буклет “Кортен в Україні”, щоб ознайомитись з інформацією щодо діяльності нашої компанії.

Також хочемо Вам повідомити, що на даний час знаходиться в розробці надзвичайно крутий та об’ємний каталог про сталь кортен та об’єкти з неї, які розміщені як в Україні так і у світі, тому підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб не пропустити його вихід. Це буде найкрутіший каталог з доступних в Україні.

Образец стали кортенЯкщо Ви хочете отримати друковану версію каталогу, а також зразок сталі кортен, напишіть нам лист на пошту info@cor-ten.in.ua, в якому вкажіть свої ПІБ, контактні дані, назву компанії та спосіб, яким Вам зручно отримати каталог та зразок (наприклад, місто та номер відділення Нової Пошти)

Додатково рекомендуємо Вам завантажити та ознайомитись із основним каталогом нашоїКаталог Єврометал головної компанії – Єврометал, яка займається імпортом якісного європейського металопрокату в Україну. Сподіваємось, Вам буде цікаво та стане в нагоді.

Нагадуємо, що якщо Ви не знайшли в каталогах чи на нашому сайті необхідної інформації, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами, вказаними у розділі “КОНТАКТИ” або пишіть на пошту чи у месенджери.

Дякуємо за довіру! Дякуємо, що Ви з нами!

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!