+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Дж.Вашингтона, 7

79032, УкраЇна, м. Львів

08:00 - 20:00

без вихідних

Різновиди сталі COR-TEN

Існує ряд марок сталі, об’єднаних загальною запантентованою назвою COR-TEN. Найбільш затребуваними типами кортенівської сталі, реально використовуваними в Україні, є марки COR-TEN A і COR-TEN B.

COR-TEN a виробляється як холоднокатана, або гарячекатана широкосмугова сталь. Тобто, поставляється в порівняно невеликих товщинах. Ця марка легована фосфором, який краще витримує атмосферний вплив і димові гази. Швидкість корозії марки COR-TEN a мінімальна Серед всіх марок COR-TEN, однак наявність фосфору не дозволяє використовувати її для несучих конструкцій через підвищену крихкість. Ця марка стали рекомендується для застосування в фасадних системах, декоративних елементах і будь-яких конструкціях, що не відчувають підвищених навантажень.

COR-TEN B поставляється тільки у вигляді гарячекатаної продукції. Вміст фосфору в ньому мінімально. Ця марка рекомендується для несучих конструкцій і елементів, що відчувають істотні навантаження. Також, може без проблем застосовуватися в фасадних і декоративних елементах.

Максимальна робоча температура сталі COR-TEN B близько + 420°С, а COR – TEN A від +450°C до +600°С, в залежності від навантажень, що випробовуються конструкцією.