+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Шевченка, 317

79032, УкраЇна, м. Львів

09:00 - 19:00

без вихідних

Різновиди сталі COR-TEN

Існує ряд марок сталі, об’єднаних загальною запатентованою назвою COR-TEN. Найбільш популярними типами кортенівської сталі, що реально можна використовувати в Україні, є марки COR-TEN A і COR-TEN B.

COR-TEN А виробляється як холодновальцьована або гаряче-вальцьована широкосмугова сталь. Тобто, поставляється в порівняно невеликих товщинах. Ця марка легована фосфором, який краще витримує атмосферний вплив і димові гази.

кортен A

Швидкість корозії марки COR-TEN А мінімальна серед всіх марок COR-TEN, однак наявність фосфору не дозволяє використовувати її для опорних конструкцій через підвищену крихкість. Ця марка сталі рекомендується для застосування в фасадних системах, декоративних елементах і будь-яких конструкціях, що не відчувають підвищених навантажень.

кортен BCOR-TEN B поставляється тільки у вигляді гаряче-вальцованої продукції. Вміст фосфору в ньому мінімальний. Ця марка рекомендується для опорних конструкцій і елементів, що відчувають істотні навантаження. Також, може без проблем застосовуватися в фасадних і декоративних елементах.

 

Максимальна робоча температура сталі COR-TEN B близько + 420°C, а COR-TEN A від +450°C до +600°C, в залежності від навантажень, що випробовуються конструкцією.

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!