+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Шевченка, 317

79032, УкраЇна, м. Львів

09:00 - 19:00

без вихідних

Кріпильні елементи

Як ми розповідали раніше в розділі «Нюанси проектування», при кріпленні виробів зі сталі COR-TEN слід забезпечити хорошу вентиляцію всіх поверхонь металу. Не можна використовувати оцинковані металовироби.

Зазвичай найкращим кріпленням для виробів з COR-TEN є кріплення з нержавіючої сталі, наприклад, найбільш поширеною марокою AISI 304 та інших, а також з кислотостійких сталей.

Існують погодостійкі кріпильні матеріали марки COR-TEN X, проте, в разі дрібних болтів їх застосування неефективно, через те, що в найгіршому випадку початку корозії, дрібні деталі кородують вкрай швидко і міцність з’єднання послаблюється. Для великих болтів можна порекомендувати погодостійкі марки, проте наявність болтів з таких сталей вкрай обмежена, тому навіть в цьому випадку болти з нержавіючої та кислотостійкої сталі є кращими.

кортенЗабезпечити герметичність болтових з’єднань можливо за допомогою викортання відповідних ущільнювачів (рекомендований тип з’єднання представлений на правому малюнку, той що не рекомендується на лівому), наприклад, з синтетичного каучуку типу неопрену. У місцях з’єднань з осьовим прорізом можна використовувати тефлон. Для дрібного кріплення використовуються прокладки з ЕПДМ гуми. Товщина ущільнювача може варіюватися, оптимальна товщина становить не менше 1 мм.

кортен

На фото представлені допустимі способи кріплення фасадних касет (з вентиляційним зазором, горизонтальним швом на нержавіючі гвинти).

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!