+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Дж.Вашингтона, 7

79032, УкраЇна, м. Львів

08:00 - 20:00

без вихідних

Кріпильні елементи

Як ми розповідали раніше в розділі» нюанси проекторування”, при кріпленні виробів зі сталі COR-TEN слід забезпечити хорошу вентиляцію всіх поверхонь металу. Не можна використовувати оцинковані металовироби.

Зазвичай найкращим кріпленням для виробів з COR-TEN є кріплення з нержавіючої сталі, наприклад, найбільш поширених марок AISI 304 та інших, а також кислотостійких сталей.

Існують погодостійкі кріпильні матеріали марки COR-TEN X, проте в разі дрібних болтів їх застосування неефективно, так як в найгіршому випадку початку корозії, дрібні деталі кородують вкрай швидко і міцність з’єднання послаблюється. Для великих болтів можна порекомендувати погодостійкі марки, проте наявність болтів з таких сталей вкрай обмежена, тому навіть в цьому випадку болти з нержавіючої і кислотостійкої сталі є кращими.

Кріпильні елементиЗабезпечити герметичність болтових з’єднань можливо за допомогою використання відповідних ущільнювачів (рекомендований тип з’єднання представлений

на правому малюнку, нерекомендуемий-на лівому), наприклад, з синтетичного каучуку типу неопрену. У місцях з’єднань з осьовим зазором можна використовувати тефлон. Для дрібного кріплення використовуються прокладки з ЕПДМ гуми. Товщина ущільнювача може варіюватися, оптимальна товщина становить не менше 1 мм.

Кріпильні елементи

На фото представлені допустимі способи кріплення фасадних касет (з вентиляційним зазором, горизонтальним швом на нержавіючі гвинти)