+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Шевченка, 317

79032, УкраЇна, м. Львів

09:00 - 19:00

без вихідних

Чи можна поєднувати COR-TEN A і COR-TEN B?

 Статті та новини    

В першу чергу побоювання виникають через те, чи буде відмінність між цими марками сталі у зовнішньому вигляді.

ВІДПОВІДАЄМО: Так можна!

Через кілька місяців, після того, як сталь кортен набере свого кольору, відмінностей у зовнішньому вигляді практично немає, тому ці марки сталі можна без проблем поєднувати навіть в одному візуальному полі.

Як приклад – об’єкт на фотографіях, на якому нижня частина фасаду виконана з гарячекатаної сталі COR-TEN B товщиною 10 мм, а верхня – з холоднокатаних листів зі сталі COR-TEN A товщиною 3 мм.

ZOO - Beer & Grill

В яких випадках доцільно застосовувати різні марки кортену?

В першу чергу,  в тих проєктах, де різні елементи із кортенівської сталі виконують роль як опорних конструкцій, так і декоративних елементів.

Оскільки холодновальцьовані листи із кортенівської сталі виготовляються лише товщиною до 3 мм (включно), в таких випадках не обійтись без поєднання різних марок кортенівської сталі.

ZOO - Beer & Grill

Звичайно, треба мати на увазі, що на гарячекатаних листах повільніше відбувається процес патинування, а тому в обов’язковому порядку елементи, виконані із такої сталі, необхідно попередньо піддати піскоструменевій або дробоструминній очищені, щоб зняти прокатну окалину з поверхні листів та гарантувати подальше рівномірне патинування.

Якщо у Вас виникають будь-які додаткові технічні запитання щодо тих чи інших особливостей використання кортенівської сталі, звертайтесь до наших спеціалістів і ми з радістю відповімо на всі запитання.

Також підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, адже там багато цікавої та корисної інформації щодо особливостей роботи зі сталлю COR-TEN.

 

 

 

 

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!