+38 099 544-62-65

info@cor-ten.in.ua

Шевченка, 317

79032, УкраЇна, м. Львів

09:00 - 19:00

без вихідних

Історія використання сталі COR-TEN в архітектурі

 Статті та новини    

Кортен за своїм призначенням,  був розроблений для будівництва вагонів-бункерів, що використовуються в залізничній галузі.

Люди шукали матеріал, що мав бути дуже міцним і еластичним, здатним витримувати тисячі тонн.

Вивітрювальна сталь також спочатку використовувалася для побудови пасажирських вагонів з 1930-х до кінця 1940-х. Ці пасажирські вагони вважалися зміною парадигми у використанні матеріалів із традиційних дерев’яних вагонів.

COR-TEN, як і раніше використовується за початковою метою для виробництва вантажних вагонів для сипучих вагонів і донині, оскільки властиві сильні сторони та вартість товару залишаються привабливими для залізничної галузі.

Але у 1960-х COR-TEN для себе відкрили архітектори. Найпершим був блискучий фінський архітектор Ееро Саарінен, який спроектував Арку Шлюзу в Сент-Луїсі та культовий центр польоту TWA в аеропорту Джона Кеннеді в Нью-Йорку.

Ееро Саарінен Арка Шлюзу в Сент-Луїсі

 

 

 

 

 

 

 

 

центр польоту TWA

Що цікаво, сталь COR-TEN у великій кількості присутня і в інтер‘єрі будівлі та внутрішньому просторі. Завдяки незвичному вигляду, ці дві його проєкти стали практично пам‘яткою історії і величезну роль в цьому відіграла саме кортенівська сталь!

Хочете, щоб Ваша будівля так само привертала до себе увагу?

Використання сталі кортен гарантовано надасть Вашому будинку/офісу/виробничому приміщенню популярності та впізнаваності!

Компанія ЄВРОМЕТАЛ” забезпечить Вас оригінальною кортенівською сталлю в найкоротші терміни та за мінімальною ціною!

 

 

 

 

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!