+380 50 727 92 56

info@cor-ten.in.ua

УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!!

  Статті та новини      

Важко повірити, але цей вислів набуває актуальності й щодо кортенівської сталі.

На початку квітня, ми публікували пост у нашому інстаграмі про жахливу ситуацію, що сталась із замовником, який купив «сталь кортен» у неперевіреного постачальника.

cor-ten

Після року експлуатації замість патини утворилась глибинна корозія, яка почала просто відпадати шматками. Не дуже приємна ситуація, погодьтесь.

Коли ми побачили цю «кортенівську» сталь на об’єкті, то запропонували замовнику зробити спектральний аналіз сталі, щоб переконатись в тому, чи справді це оригінальна сталь COR-TEN чи якась підробка.

Мало того, ми відібрали два зразки цієї сталі з двох різних виробів, які були поставлені різними постачальниками та провели хімічний аналіз за допомогою оптичного емісійного спектрометра.

УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!!

спектрометр

Результат шокував замовника і нас, оскільки, навіть ми не очікували такої нахабності – один взірець «сталі кортен» виявився звичайною рядовою сталлю Вст3сп (сталь 3), а інший – сталлю 20.

Відповідно, Замовник не просто так хвилювався на рахунок того, що якось «кортенівська сталь» виглядає не так, як було заплановано, оскільки це була не патина, а банальна корозія.

Ви, напевно, подумали: «Як взагалі можливо сплутати кортенівську сталь зі звичайною сталлю?».

«Дуже просто!» відповімо вам ми. Внизу на фото ми порівняли як виглядає звичайна сталь та сталь кортен на час постачання. Різниці, не видно неозброєним оком, що підвищує ризики попастись на шахраїв, які захочуть продавати вам сталь невідомого походження під виглядом кортенівської.

УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!!УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Зверху COR-TEN в момент постачання, а знизу найпростіша холоднокатана сталь 08КП.

Тому висновок простий!

Працюйте із перевіреними постачальниками, які зможуть надати Вам всі необхідні сертифікати та докази оригінальності сталі, щоб не попастись на шахраїв, та пожинати всі «плоди» іржавої сталі.

Компанія Єврометал разом із кортенівською сталлю надає всі необхідні сертифікати, які підтверджують справжність кортену. Також, варто знати, що в разі замовлення гарячекатаної сталі COR-TEN B, кожен лист має на собі лазерне маркування «COR-TEN B» (як на фото), а холоднокатані листи COR-TEN A  поставляються в упаковках від виробника.

УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!! УВАГА, ПІДРОБКА COR-TEN!!!

 

 

 

 

 

 

 

У разі, якщо клієнт купує кілька листів з упаковки, ми надаємо за вимогою фотографії з пачки, з якої ці листи були відібрані. Також наша компанія має всі необхідні імпортні документи на сталь кортен, а ще може надати лист безпосередньо від виробника про те, що ми є офіційним імпортером.

Тому, працюючи з компанією Єврометал, ви завжди будете впевнені в тому, що купуєте саме оригінальну сталь COR-TEN!

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!