+380 50 727 92 56

info@cor-ten.in.ua

Про нашу компанію

Логотип ЄврометалІмпорт та реалізація на території України оригінальної сталі COR-TEN та виробів з неї є окремим напрямком діяльності компанії з 2020 року. За цей час ми здобули чималий досвід роботи з цим матеріалом та успішно реалізували десятки об’єктів із використанням кортенівської сталі.

Найголовніше, що ми засвоїли, почавши працювати із кортенівською сталлю – не менш важливо, ніж купити оригінальну сталь COR-TEN, вміти правильно із нею поводитись, щоб отримати результат як на фото чи на візуалізаціях архітектора. Адже сталь кортен – живий матеріал, який набирає свого характерного вигляду в процесі експлуатації і дуже часто буває так, що через невміле поводження Замовник отримує зовсім не той результат, який очікував.

Власне, нам, як професіоналам, які займаються

Величезною перевагою роботи із нашою компанією є найширший асортимент сталі COR-TEN на складі у Львові – листи товщиною від 1 до 10 мм завжди є в наявності та готові до відправки в той же день.

Ми сповідуємо цінову політику, яка дозволяє нам працювати з Клієнтами зі всієї України – враховуючи рівень цін на кортенівську сталь на складі у Львові, навіть з урахуванням доставки матеріалу окремим автомобілем чи будь-якою службою доставки, наш Замовник у Києві, Дніпрі чи Одесі отримає сталь за найвигіднішою ціною в Україні.

Про нашу компанію

ВАЖЛИВО! Ми працюємо лише з оригінальною кортенівською сталлю шведського концерну SSAB (єдиний виробник сталі COR-TEN у Європі). На підтвердження оригінальності матеріалу надаємо нашим Клієнтам всі необхідні документи, оскільки ми є прямим імпортером!

Окрім реалізації сталі «кортен», компанія Єврометал надає також послуги із виготовлення різноманітних виробів із цієї сталі або послуги попередньої обробки та реалізації замовникам напівфабрикатів та заготівель із кортенівської сталі. У нашому розпорядження є наступне обладнання:

 • Лазер із ЧПУ (розмір столу 1500х3000 мм) із можливістю різки кортенівської сталі товщиною до 10 мм;
 • Листогиби з ЧПУ з робочою довжиною згину 3000 мм при товщині листа до 6 мм;
 • Вальці шириною 2 м;
 • Гільотина з ЧПУ з робочою шириною 3000 мм;
 • Координатно-пробивний прес із ЧПУ, який дає можливість виконувати перфорацію будь-яких типів;
 • Зварювальні апарати ESAB.

Наша мета – стати найкращими спеціалістами із кортенПро нашу компаніюівської сталі в Україні. Саме для цього ми виокремили реалізацію даного продукту в окремий напрямок і постійно вдосконалюємось, щоб бути справжніми професіоналами своєї справи, в яких Клієнти можуть бути впевнені.

Ми беремо участь у навчаннях та вебінарах, що організовуються безпосередньо виробником кортенівської сталі, проводимо досліди із патинування сталі в різних атмосферних умовах, робимо тестові взірці на згинання/зварювання/різку, щоб мати можливість відповісти Клієнтам на найскладніші запитання тощо.

Окрім реалізації сталі COR-TEN, компанія Єврометал професійно займається імпортом європейського металопрокату в Україну. Ми пропонуємо нашим Клієнтам в Україні наступну продукцію:

 • чорний та нержавіючий листовий металопрокат (в т.ч. важкодоступні марки нержавіючої сталі, наприклад, AISI 630);
 • чорний сортовий металопрокат (найпопулярніші типи – двотаври IPE, HEA, HEB, HEM, швелери UPE і UPN, профільні і круглі труби, нерівнополичні куточки);
 • судосталь європейського виробництва;
 • широкополичні балки російського виробництва;
 • котлову сталь, в т.ч. P265GH, P355GH, P355NL, 16Mo3;
 • композитний пластиковий настил GFK (IFR).

Більше з асортиментом металопрокату, який пропонує ТОВ «Єврометал», Ви можете ознайомитись на основному сайті нашої компанії.

Он-лайн допомога
Запитуйте! Ми на зв'язку!
Доброго дня! Ми онлайн! Не соромтесь - запитуйте! Ми знаємо про COR-TEN все і з радістю Вам допоможемо!